5 تیر 1398 - 4:27

به وب سايت گروه مهندسی اميران خوش آمديد.

تحقیق و توسعه

گر بخواهیم تفاوت عمده ای بین گروه مهندسی امیران با سایر شرکتهای فعال در حوزه کسب و کار این گروه پیدا نمائیم. یقیناً، می­توان از واحد تحقیق و توسعه این شرکت بعنوان مسئول تهیه راه حل های بهینه فنی و مالی در زمان تنگناهای پیش آمده برای پروژه های اجرائی نام برد. در حال حاضر واحد تحقیق و توسعه(Research &Development) این گروه تحت نام شرکت توسعه فن آوری سیستن با ایجاد فعالیتهای سیستماتیک با هدف ترکیب تحقیقات پایه و عملیات اجرائی پروژه­ها علاوه بر طراحی و تولید سیستمهای مانیتورینگ و کنترل نوین خدمات قابل توجهی در پشتیبانی مهندسی و تحقیقاتی بخشهای مختلف پروژه­های اجرائی نیز ارائه می­نماید. این واحد که تاکنون موفق به طراحی و ساخت محصولات متعددی گردیده است با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب خود توانسته است نسبت به بعث اختراع سیستمهای MBS و MDS نیز اقدام موفقیت آمیز لازم را بعمل آورد

هدف عمده سازمان ما بهبود تکنولوژی ­ها در حوزه طراحی و ساخت سیستم­های مانیتورینگ و کنترل نوین و همچنین طراحی و ساخت بردهای رابط در پروژه­های برق و ابزار دقیق در مواقع ضرورت می­باشد.

سازمان ما از طریق کارهایی که پویاو متحرک، قابل اعتماد و سازگار و مشتاق و غیرپیچیده می­باشند ماموریت خود را انجام میدهد.

واحد تحقیق و توسعه ( شرکت توسعه فن آوری سیستن) از ساختار ارزشی حمایت می­کند که با اطلاعات دقیق از دنیای واقعی کسب و کار خود، علاقمندی درهمکاری گروهی و ارتقاء تفکرات همگرای سازمانی را ترویج می­نماید.

بروز رسانی محصولات موجود، تحقیق و توسعه برای ساخت محصولات جدید با بهره گیری از فن آوری روز و بررسی و توجه به کیفیت و ابداع از فعالیتهای عمده شرکت توسعه فن آوری سیستن می­باشد. این واحد برای انجام فعالیتهای فنی و مالی بهینه وابستگی زیادی به فروش محصولات و همکاری سایر واحدها و شرکتهای تخصصی گروه دارد. این واحد هم اکنون از طریق تحقیق بازار در حال بررسی و توسعه برای طراحی و ساخت محصولات جدید بصورت وابسته به پروژه­های پیمانکاری شرکتهای گروه مهندسی امیران و یا بصورت مستقل و غیر وابسته می­باشد.


اخبار گروه

اخبار اقتصادی

نمایشگاه ها

پیوندها