5 تیر 1398 - 4:34

به وب سايت گروه مهندسی اميران خوش آمديد.

مهندسی و تامین قطعات

از آنجائیکه هم اکنون موج فن آوری اطلاعات و ارتباطات بستر مفیدی برای ایجاد ارتباط بین سازنده و مشتری ایجاد کرده است، مهندسی و تامین مستقیم کالا برای پروژه های پیمانکاری، توانمندی و قابلیت چشمگیری برای شرکتهای گروه مهندسی امیران محسوب می گردد. واحد مهندسی و تامین کالا (Engineering &Procurement) ،هم اکنون تحت نام شرکت امیران پارس اندیش فعالیتهای عمده ای در مهندسی و تامین کالا با حذف واسطه ها دارد و نتیجه این فعالیت خدمات بهینه فنی و اقتصادی را برای مشتریان این گروه به همراه داشته است. پرسنل این واحد هم اکنون تخصص و تجارب ارزنده ای در حوزه سورس یابی سازندگان، امور بانکی و امور حمل و ترخیص تا تحویل کالا دارند.

تمرکز بر حداکثر کردن سود پروژه یا محصولات با فعالیت قدرتمند در حوزه: مهندسی و خرید مستقیم کالا از سازندگان اصلی انجام خدمات مستقیم مرتبط بر تحویل، حمل و ترخیص کالا

شرکت ما با تمرکز قدرتمند در مهندسی و خرید کالای بهینه و سرویس های مرتبط برای کاهش هزینه ها، بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات با ایجاد ارتباط مستقیم با سازندگان اصلی تجهیزات ماموریت خود را به انجام می رساند.

واحد مهندسی و خرید کالا ( شرکت امیران پارس اندیش) از سیستم ارزشی حمایت می کند که آن سیستم به طور فعالانه آرامش بهمراه عدالت، احترام فردی و جمعی، محیط باز کسب و کار، یادگیری از طریق تعریف برنامه های آموزشی تخصصی و کاربردی و ارائه خدمات بهینه محلی در حوزه کسب و کار خود را ترویج بنماید.

واحد مهندسی و خرید کالا در گروه مهندسی امیران با ایجاد دفاتر و انعقاد قراردادهای همکاری در کل دنیا خدمات تامین کالا برای پروژه های پیمانکاری شرکتهای عضو گروه، تامین قطعات برای تولید محصولات واحد تحقیق و توسعه و یا خرید کالای خاص منظوره در حوزه نفت و گاز را برای مشتریان خود انجام می دهد. از مزایای عمده فعالیت شرکت امیران پارس اندیش بعنوان واحد مهندسی و خریدکالا برای گروه مهندسی امیران کاهش هزینه ها، حذف واسطه ها، مدیریت زمان و کیفیت در خدمات به مشتریان گروه با ارتباط مستقیم مابین سازندگان اصلی و استفاده کنندگان کالا می باشد.


اخبار گروه

اخبار اقتصادی

نمایشگاه ها

پیوندها