5 تیر 1398 - 5:18

به وب سايت گروه مهندسی اميران خوش آمديد.

ساخت و تولید

ساخت و تولید هرچند تعاریف مشابهی دارند ولی از دو فرایند تجاری مجزا پیروی می کنند و بطور عمده می توان تعریف کار دستی برای اهداف تجاری را بعنوان تشابه آن نام برد. گروه مهندسی امیران برای سازماندهی فعالیتهای خود در حوزه پروژه های ساخت و تولید از جمله تصفیه خانه های آب و فاضلاب، ایستگاههای اندازه گیری گازو پکیج کمپرسور هوا و ... از سال 1387 کسب و کار شرکت آنا صنعت آسیا را به این حوزه هدایت و تقویت نمود. این شرکت هم اکنون با ایجاد ساختار اجرایی دقیق در حوزه راه و ساختمان، الکترومکانیکال و برق و ابزار دقیق، پیمانکار عمومی پروژه های با ماهیت ساخت تا تولید محصول مورد نظر مشتری می باشد. بر این اساس شرکت آنا صنعت آسییا هم اکنون برای تولید پکیج کمپرسورهای هوا و اسکید سیستمهای custody transfer نسبت به تجهیز و بهره گیری از سوله کارگاهی به مساحت 600 مترمربع و دارای خوابگاه و فضای اداری به مساحت 120 مترمربع بهره می برد.

ماموریت ما ایجاد در روابط بلندمدت با مشتریان و فراتر رفتن از سطح نیاز آنها با یک عملکرد استثنایی در ارایه خدمات کامل بصورت پکیج در پروژه های اجرایی می باشد

سازمان ما با دورنمای سازمان مداری در گرفتن پروژه های اجرایی و تامین پکیج های صنعتی مورد نیاز پروژه ها که منتج به ایجاد حرفه های رضایت بخش برای مردم می شود و کسب درآمد منصفانه نسبت به ارزش فعالیتهای خود در رسیدن به ماموریت مورد نظر تلاش می نماید.

با ثابت قدم بودن در اصل راستی، صداقت و امانت و تکیه بر اصول ایمنی و امنیت اشتغال با مشتریان و شرکای تجاری ، روابط طولانی مدت و مثبتی را می سازیم. ما ضمن تبری از خود راضی بودن، تکنولوژی را توسعه میدهیم ، گوش می کنیم و یاد می گیریم تا بهترین ایده ها را بیابیم، ما ضمن رعایت اصول زیست محیطی به اشتغال مردم محلی در جوامعی که کار می کنیم اهمیت می دهیم.

واحد ساخت و تولید(Construction &Production) در گروه مهندسی امیران با تکیه بر تیمهای اجرایی متخصص و مجرب خود و همچنین تکیه بر تکنولوژیهای قابل دسترس پیشرفته هم اکنون پروژه های اجرایی متعددی در حوزه مختلف صنعت را پیگیری می نماید. همکاران ما در شرکت آنا صنعت آسیا هم اکنون در مناطق دور افتاده علاوه بر ساخت پروژه های همراه با نوآوری و پیچیده فنی به عملیات تولید در صنایع را با مدیریت زمان، کاهش هزینه ها و بکارگیری کیفیت تجهیزات پکیج راحتر می نماید. از مزایای عمده فعالیتها شرکت آنا صنعت آسیا مجهز بودن به تجهیزات کامل اجرایی از جمله تجهیزات hot tap، دیزل ژنراتور، تست و اندازه گیری و کالیبراسیون و ماشین آلات مختلف با هدف تسریع در عملیات ساخت و تولید می باشد. ضمن اینکه اکثر تجهیزات پس از پکیج و تست کامل در کارگاه این شرکت جهت عملیات تولید به محل پروژه های در دست اجرا حمل و تحویل می گردد.


اخبار گروه

اخبار اقتصادی

نمایشگاه ها

پیوندها