5 تیر 1398 - 4:32

به وب سايت گروه مهندسی اميران خوش آمديد.

نصب و راه اندازی

اگر بخواهیم در گروه مهندسی امیران بین واحد ساخت و تولید (آنا صنعت آسیا) و نصب و راه اندازی (وصال کنترل) شرح وظایف را تقسیم نماییم می توان این نتیجه گیری را نمود که شرکت وصال کنترل فعالیت های عمده خود را در حوزه طراحی ونصب و راه اندازی سیستمهای کنترل و ابزار دقیق از جمله پروژه های اتوماسیون صنعتی و تله متری متمرکز نموده است. این شرکت که از سال در این حوزه خدمات رسانی می کند. فعالیتهای عمده خود را با کسب مجوزهای لازم در حوزه سیستمهای : SCADA & industrial automation Tracking & Fleet management RFID& smart به انجام می رساند.این شرکت که دارایتیمهای مجرب و متخصص نصب و راه اندازی در حوزه فعالیت موصوف می باشد عمده تجهیزات خود را از تولیدات واحد تحقیق و توسعه گروه مهندسی امیران ( شرکت توسعه فن آوری سیستن) و واحد مهندسی وتامین کالا (امیران پارس اندیش) تهیه و نسبت به برنامه ریزی نصب و راه اندازی تجهیزات موصوف و عملیات بهره برداری بهینه از آنها اقدام می نماید.

ماموریت ما نصب و راه اندازی و تحویل پروژه ها با کیفیت و ایمنی کامل برای مشتریان می باشد، تمرکز ما در کیفیت آنقدر دقیق می باشد که فرقی ندارد با بزرگترین چالش ها یا کوچکترین جزئیات در عملیات نصب و راه اندازی روبرو شویم.

واحد نصب و راه اندازی (Installation &commissioning) گروه مهندسی امیران با در دست داشتن بسترهای سخت افزار، نرم افزار و شبکه برای اجرای ماموریت های خود در بین مشتریان هدف برای دعوت بکار جزء کاندیدای صرف نظر نکردنی می باشد وهمواره سازمانی با ارزش و فراهم آورنده برای راه حل های تخصصی از جمله در صنایع معدن و بندر بوده است. ما با ارائه خدمات کیفی تمایز پیدا خواهیم کرد، تجربه مشتری از خدمات در دست اقدام و معتبر ما فراتر از انتظاراتشان خواهد بود و با این ویژگیهای متمایز ما ماموریت خود را به انجام خواهیم رساند

با اعتقاد به اصل وفاداری و سود دوطرفه در زمان و شرایط مختلف و بدست آوردن رضایت مشتری با توجه به سوالات آنها و پاسخگویی مناسب به نیاز آنها به فعالیتهایمان ارزش می دهیم و تمایل داریم از انتظارات آنها فراتر برویم. توافق داریم که باید آمادگی لازم برای تخصیص زمان و انرژی برای تکمیل وظایف خود را داشته باشیم و برتری ما باید در پیگیری نتایج و کیفیت های ممتاز باشد و تمامیت خود را با نمایش ارزش های بالا به تبعیت از دستورالعمل های نصب و راه اندازی به ظهور خواهیم رساند.

ماهیت کار واحد نصب و راه اندازی (در گروه مهندسی امیران) توجه خاص به نتایج نهایی پروژه می باشد، فعالیت های شرکت وصال کنترل بصورت متمرکز در نصب و راه اندازی می باشد که تایید داریم صورت و نمای یک پیمانکار می باشد. بر همین اساس تیمهای متخصص و مجرب در شرکت سازماندهی شده اند تا وظایف دقیق و کامل خود را در اجزاء مختلف پروژه از جمله کنترل و ابزاردقیق، شبکه های مخابراتی و نرم افزار و شبکه به انجام برسانیم. اتحاد و ایجاد روابط دقیق بین تیمهای اجرایی در حوزه های مذبور از اصول مدیریت اجرایی شرکت وصال کنترل می باشد. از مزایای شرکت وصال کنترل در انجام فعالیتهای تخصصی خود مجهز بودن این شرکت به انواع نمونه سیستمهای مخابراتی و سنسورهای اندازه گیری می باشد. این واحد هم اکنون تنوع قابل قبولی در بهره گیری از تجهیزات مخابراتی و کنترل و ابزار دقیق از برندهای مختلف دنیا از جمله yokogawa، Siemens,kingfisher و ... دارد..


اخبار گروه

اخبار اقتصادی

نمایشگاه ها

پیوندها