5 تیر 1398 - 5:16

به وب سايت گروه مهندسی اميران خوش آمديد.

فاینانس و سرمایه گذاری

واحد تامین وتخصیص سرمایه ( شرکت ستاره کنارپیر) در گروه مهندسی امیران با هدف درآمدزایی از تجارت با ریسک پایین و برای پشتیبانی آتی از شرکتهای عضو گروه که به نوعی در صنایع مختلف فعالیت می نماید شکل گرفته است. این شرکت که با آرم تجاری S.K.P فعالیت می نماید با هدف عملگرایی در درآمد تضمین شده و براساس تفکری جدید برای حل مشکلات اقتصادی که دریک دهه اخیر بوجودآمده است،ایجاد گردیده است، بررسی و شناخت خطرهای مالی و اقتصادی چندسال اخیر که بر پایه بحران مالی جهانی و تحریمهای ایران بوجود آمده و تعیین متدهایی برای برون رفت از نقصان درآمد در گروه مهندسی امیران از جمله وظایف مهم این شرکت است. این شرکت در نظر دارد با پیگیری راه حلهای انتخاب شده از طریق تحلیلی کمی و کیفی طرحهای هدف را اجرایی و بعنوان درآمد پشتیبان برای شرکتهای گروه عملیاتی نماید.

سرمایه گذاری ممتاز با دورنمای طولانی مدت براساس تحقیقات کامل انجام گرفته و بدون وابستگی به طرحهای دولتی از اصلی ترین ماموریتهای ما می باشد، ما تجارت خدماتی نظیر مغازه داری، واسطه گری و ... را مدنظر نداریم، ماموریت ما تامین سرمایه و سرمایه گذاری در طرحهایی است که پایه نیازهای روزمره جامعه را تشکیل می دهد تا پشتیبانی لازم برای هدایت گروه مهندسی امیران را در حوزه های مختلف داشته باشیم.

تمایز ما بررسی، تحلیل و شناخت بهینه بازار سرمایه و مصرف پایدار می باشد. براین اساس راه حلهایی برای رشد و جذب ثروت با هدف ماندگاری و پایداری در محیط کسب وکارجستجو می نمائیم.

طرز جذب سرمایه و سرمایه گذاری در کارهای مدنظر، نظر به اندازه آن چه که انجام می دهیم مهم است، ارزشهای محوری ما در شرکت ستاره کنارپیر قوانینی هستند که روزانه ما را در رسیدن به درآمد پایدار راهنمایی می کنند، بر اساس تجارب خود ما موظف به کسب درآمد منحصر بفرد و پایدار برای رسیدن به اهداف بلند مدت گروه مهندسی امیران هستیم، این ارزشها تاثیر بسزایی در ایجاد اشتغال و تحقیق و توسعه که هزینه های آن به سازمان تحمیل شده است خواهد داشت.

واحد سرمایه گذاری و تامین فایناس(Investment &finance) با اندازه گیری درآمد فعالیتها و طرحهای قابل پیگیری مختلف با بهره گیری از مشاوران مجرب و متخصص هم اکنون فعالیتهای زیادی را با هدف درآمد پایدار برای گروه مهندسی امیران پیگیری می نماید. تحلیل جذب سرمایه و هزینه وفایده کردن آن، پیش بینی سود و زیان در طرحهای مورد هدف برای سرمایه گذاری از فعالیتهای عمده این واحد می باشد. این شرکت هم اکنون موفق به دریافت گواهینامه احداث دو واحد نیروگاهی CHP شده است.


اخبار گروه

اخبار اقتصادی

نمایشگاه ها

پیوندها