27 تیر 1398 - 21:57

به وب سايت گروه مهندسی اميران خوش آمديد.

شرکت آنا صنعت آسیا

فعاليت محوري اولين شرکت عضو گروه امیران توسط سهامداران اين شرکت بصورت تيم فني(شخصيت حقيقي ) عملاً از سال 1376 آغاز گرديد و عمدتاً فعاليتهاي مهندسي و خدمات مشاوره فني تيم تشکيل دهنده اين شرکت از سال 1380تحت عنوان ( آريا ارتباط افزار ) به مشتریان ارایه گردید.در سال 1386 این شرکت به آنا صنعت آسیا تغییر نام داد و به عنوان یکی از محدود شرکتهای ایرانی موفق به دریافت 6 پایه پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی گردیدو ضمن توسعه فعالیتهای گروه با هدف توسعه پایدار اقدام به فعالیت در حوزه طراحی و ساخت پلنت های صنعتی از جمله تصفیه خانه ها و ایستگاههای پمپاژ آب و فاضلاب و ایجاد ایستگاههای اندازه گیری و ایجاد تسهیلات سرچاهی و کارخانجات نفت وگاز نمود. این شرکت در سال 1389 با ایجاد شرکت Iralget در الجزایر فعالیتهای خارجی خود را توسعه داد.

شرکت آنا صنعت آسیا هم اکنون با سیاست تعیین بازار هدف وکسب گواهینامه پایه 2 پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی فعالیت مهندسی ،بازرگانی و اجرایی خود را پیگیری می نماید از فعالیتهای تولیدی و ساخت این شرکت می توان به طراحی و ساخت پکیج های کمپرسور هوا نام برد. این شرکت هم اکنون دارای کارگاه ساخت برای پکیج کمپرسور و تابلوهای برق و کنترل به متراژ 600 مترمربع در شهرک صنعتی پاسارگاد می باشد

این شرکت از تجهیزات متنوع اجرایی نظیر کامیون، کامیونت،دیزل ژنراتور، دستگاه Hot top،  انواع موتور جوش و ابزار آلات مورد نیاز بهره مند می باشد.پروژه های هدف این شرکت به شرح کلیات ذیل می باشد.

1-Fire&Gas Detection

2-Custody Transfer&Instromentation

3- Water&Wastewater Refinery

4-Air Compressor Package

 

این شرکت هم اکنون در حال اجرای پروژه طراحی،تامین کالا و اجرای سیستم اعلان و اطفاء حریق و سیستم کنترل و ابزار دقیق تاسیسات نفت وگاز پل لالی بصورت EPC می باشد.

 

 


اخبار گروه

اخبار اقتصادی

نمایشگاه ها

پیوندها