27 تیر 1398 - 21:55

به وب سايت گروه مهندسی اميران خوش آمديد.

شرکت امیران پارس اندیش

از بدو تشکيل و ايجاد اولين شرکتهاي عضو گروه مهندسي اميران همواره بخش عمده اي از پروژه هاي اجرايي در حوزه تامين کالا بوده است. در پروژه هاي اجرايي همواره براي ارسال و دريافت ارز،گشايش اعتبارات اسنادي،امور گمرکي و منبع يابي کالا متناسب باAVL  کارفرمايان، شرکتهاي اجرايي گروه دچار مشکلات عديده اي مي شدند. پس از بحث و بررسي مستمر در هيئت مديره گروه در سال 1387موضوع تشکيل و ايجاد شرکتي با ماهيت فعاليت در حوزه مهندسیی کالا براي امور منبع يابي و تامين کالا،حمل و نقل کالا و هماهنگي با فورواردرها و همچنين تدارکات و ترخيص کالا در مبادي گمرکي کشور، دريافت کارت بازرگاني براي ثبت سفارش وامور بانکي، گشايش LC و در صورت نياز دريافت تسهيلات تامين کالاهاي پروژه تصويب گرديد. اين شرکت که تحت عنوان اميران پارس انديش ايجاد گرديد.هم اکنون علاوه بر ارائه خدمات کامل بازرگاني به شرکتهاي اجرايي گروه امیران راسا نسبت به تامين و فروش کالاهاي تخصصي در حوزه نفت و گاز نیزاقدام مي نمايد واز طرف سازندگان بسيار معتبر بين المللي به شرح کليات ذيل پشتيباني مي گردد.

  • پمپ با کاربرد در صنايع نفت و گاز همکاري با شرکتSulzer
  • الکتروموتور با کاربردهاي عمومي و تخصصي در صنايع آب و فاضلاب و نفت و گاز- همکاري با شرکتWeg
  • کنترل ولو با کاربري در صنعت نفت و گاز همکاري با شرکت، Samson 
  • تجهيزات FCS، ESD، DCSو کليه تجهيزات Field Instrument در صنعت نفت و گاز- همکاري با شرکتEmerson و Yokogawa ، Ashcroft Magnetrol
  • تجهيزات اعلان حريق در صنعت نفت و گاز،همکاري با شرکت C-Tech انگليس و NSC  آلمان و Apollo  انگليس
  • تجهيزات Fire & Gas Detection: در صنعت نفت و گاز همکاري با شرکت ESP تجهيزات اطفاء حريق- همکاري با شرکت Sri و HD- Fire

 

از اينرو اين شرکت با ايجاد کانال مستقيم بين سازندگان و مشتريان خود ويا شرکتهاي عضو گروه توانسته است عمليات اجرايي پروژه ها را به طرز قابل قبولي پشتيباني و حلقه هاي واسط بين توليد کننده و مصرف کننده را از بين ببرد.

 

 

 


اخبار گروه

اخبار اقتصادی

نمایشگاه ها

پیوندها