27 تیر 1398 - 22:3

به وب سايت گروه مهندسی اميران خوش آمديد.

شرکت وصال کنترل

این شرکت در تیرماه سال 1382 با هدف فعالیت در حوزه سیستم های پایش و کنترل از راه دور تاسیس گردید، با توجه به محور فعالیت در بستر سیستمهای مخابراتی پس از تاسیس موفق به دریافت پایه 3 خدمات مشاوره در زمینه شبکه های مخابراتی و انتقال داده گردید.این شرکت بر پایه توانمندی کارشناسان متخصص و مجرب خود و تمرکز بر حوزه فعالیت موفق به دریافت و انعقاد قراردادهایی مهمی برای طراحی و اجرای سیستم های تله متری و کنترل از راه دور خطوط انتقال و توزیع آب وهمچنین سیستم های ردیابی و کنترل از راه دور شناور های صیادی گردید.

کارشناسان این شرکت با تکیه بر دانش فنی خود موفق به ساخت سیستم SVTS  برای ردیابی شناورهای صیادی و ارائه طرح بهره گیری از سیستم های هیدروکلیماتولوژی،هیدرومتری و هیدرولوژی در دو سال اول تاسیس شرکت شدند و ضمن انجام فعالیتهای فوق الذکر در محیط زیست دریایی و جانوری نیز بستر سازی تکنولوژیک بسیار مهمی ایجاد کردند.

این شرکت پس ازاجرای پروژه تولید کارت هوشمند سازمان حمل و نقل جاده ای و ثبت اختراع طرح مانیتورینگ بویه های دریایی و سیستم دیسپاچینگ ماشین آلات معدنی توانمندی خود را عملا در صنعت الکترونیک کشور به اثبات رساند. این شرکت هم اکنون با دارا بودن پایه 1 اتوماسیون صنعتی و پایه 2 صنعت و معدن و همچنین کسب پایه های متنوع مهندسی و اجرایی خدمات قابل توجهی در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات به بازار هدف در حوزه های ذیل ارایه مینماید.

1-Scada& Telemetry

2-Fleet Management &Communocation

3- Smart Card & RFID

این شرکت هم اکنون در حال اجرای پروژه طراحی،تامین کالا و اجرای سیستم کنترل و ابزار دقیق فیلدباس کارخانجات نفت و گاز بهره برداری مارون3 بصورت EPC در 60کیلومتری اهوازمی باشد.


اخبار گروه

اخبار اقتصادی

نمایشگاه ها

پیوندها